Obserwuj nas:

Gigalan Opoczno - Internet światłowodowy

“Majówka 2023 z Netflix”

Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że Netflix dalej jest najpopularniejszą platformą streamingową nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. 

Nic dziwnego –. serwis ten może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert filmów i seriali online. Co chwilę pojawiają się zupełnie nowe, oryginalne treści.

Oto kilka najnowszych propozycji:

Film w reżycerii Jonása Cuarón, w którym podczas wizyty w Meksyku samotny chłopiec zaprzyjaźnia się z mitycznym stworzeniem mieszkającym na ranczu jego dziadka. 

Staje się to początkiem wspaniałej przyjaźni.  Alex postanawia ochronić Chupę przed grożącym mu niebezpieczeństwem i wyrusza w podróż, która okaże się przygodą życia, zatrzęsie w posadach jego nowo odnalezioną rodziną i przypomni mu, że trudy codzienności są lżejsze, gdy nie trzeba ich samotnie nosić na swych barkach.

"Wojna na pełmnym morzu"

Serial przedstawiający historię cywilnych marynarzy, których na otwartym Atlantyku zastał wybuch II wojny światowej. 

Dwaj mężczyźni na norweskim handlowcu muszą sprostać brutalnej rzeczywistości, by przetrwać konflikt, w który nie chcieli się mieszać.

"Hunger"

Dwudziestokilkuletnia Aoy prowadzi rodzinną restaurację w starej dzielnicy Bangkoku. 

Pewnego dnia zostaje zaproszona do dołączenia do zespołu “Hunger”, skupiającego najlepszych luksusowych szefów kuchni w Tajlandii i kierowanego przez słynącego z ciętego języka i wybuchowego szefa Paula. Okazuje się to dla niej ciężką szkołą życia.

Sprawdź aktualne promocje

"Siedmiu królów musi umrzeć "

Wielki wojownik Uhtred z Bebbanburg, musi objechać rozbite królestwo z innymi znanymi i uwielbianymi bohaterami. 

Czekają ich nowe sojusze i nowi wrogowie. Po śmierci króla Edwarda walka o koronę wciąż trwa, a rywalizujący ze sobą dziedzice i najeźdźcy walczą o władzę. 

Gdy sojusznicy zwracają się do Uhtreda o pomoc w realizacji planów, on sam staje przed wyborem między tymi, których kocha, a marzeniem o stworzeniu zjednoczonej Anglii.

Na naszym blogu znajdziesz też inne ciekawe artykuły. Wiesz co to jest cyberprzestępczość? Zastanawiasz się co zrobić, żeby nie paść ofiarą cyberataków?

Przeczytaj nasz wpis na stronie:

https://gigalan.pl/aktualnosci/jak-nie-pasc-ofiara-cyberatakow

Potrzebujesz pakietu telewizyjnego wraz z szybkim Internetem?

Sprawdź koniecznie, co możemy Ci zaproponować!