Obserwuj nas:

Gigalan Opoczno - Internet światłowodowy
WiFi 6.0 już w GigaLan Opoczno

Korzystaj z pełnej mocy swojego łączą

Czym jest WiFi 6.0?

Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na szybki Internet i rosnącą liczbę urządzeń podłączonych do sieci w naszym domu.

Większa prędkość

Nowsza technologia wykorzystywana przy WiFi 6.0 pozwala na obsługę prędkości nawet do 3 Gb/s. Dla porównania w wifi 5.0 było to maksymalnie 300 Mb/s.

Dwa w jednym. 2,4 GHz i 5 GHz.

Do tej pory zmuszeni byliśmy wybierać między 2.4 GHz a 5 GHz. Częstotliwość 2.4 GHz charakteryzowała się większą łatwością w pokonywaniu barier fizycznych (ściany, meble), 5 GHz radziło sobie gorzej z barierami, ale za to pozwalało rozwijać większe prędkości Internetu. WiFi 6.0 sprawia że ten dylemat znika. Dlaczego? Bo działa zarówno na 2.4 GHz i 5 GHz a więc dwa jednym, łącząc w sobie same zalety.

Większy zasięg sieci WiFi

Są w Twoim domu miejsca, gdzie WiFi nie dosięga? Po przejściu na WiFi 6.0 może się to zmienić. Wszystko dzięki mocniejszemu sygnałowi który wysyła router WiFi 6.0

Więcej urządzeń w sieci

Inteligentne światło, telewizor, telefony komórkowe, laptopy, tablety, monitoring, pompa ciepła i wiele wiele innych urządzeń w naszym domu ma możliwość podłączenia się do naszej sieci. Przy starszych wersjach WiFi istniało ryzyko przepełnienia sieci i drastycznego obniżenia prędkości. WiFi 6.0 rozwiązuje ten problem bo podłączyć można do naszego routera ponad 70 urządzeń a to wszystko bez dużych spadków prędkości wynikających z obciążenia sieci.

Standard WiFi 6.0 w Gigalan

Bez dodatkowych opłat

Zamawiając w Gigalanie Internet światłowodowy o prędkości minimum 600 Mb/s Router w standardzie wifi 6.0 otrzymasz bez dodatkowych opłat.