rekrutacja@gigalan.pl

Pracuj w Gigalan

Przedstawiciel handlowy

Kogo szukamy?

– energicznych i komunikatywnych osób
– osoby z umiejętnością nawiązywania kontaktu z Klientem
– wysokiej kultury osobistej oraz zaangażowania w pracę

Co oferujemy?

– wynagrodzenie podstawowe
– prowizje za zawarte umowy
– premię za realizację wyznaczonych zadań
– elastyczny czas pracy
– materiały i narzędzia do realizacji zadań
– przeszkolenie z zakresu wiedzy nt produktów

Zadania przedstawiciela

– dystrybucja materiałów reklamowych na wyznaczonym terenie
– kontakt z potencjalnymi abonentami usług
– przyjmowanie zamówień na usługi
– realizacje akcji sprzedażowych oraz promocyjnych

Mile widziane

– doświadczenie w firmie telekomunikacyjnej i/lub operatora kablowego/satelitarnego
– posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

Praca na terenie powiatu Opoczyńskiego

Jesteś naszym idealnym kandydatem?Wyślij nam swoje CV na rekrutacja@gigalan.pl a w temacie napisz "przedstawiciel handlowy" lub przynieś je do naszego biura na ul. Armii Krajowej 4a w Opocznie

Monter instalacji telekomunikacyjnych

Obowiązki

– Obsługa serwisowa infrastruktury sieciowej i abonentów sieci
– Rozbudowa sieci telekomunikacyjnej
– Przyłączanie klientów do sieci światłowodowej i radiowej
– Profesjonalne reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania

– Prawo jazdy kat. B
– Systematyczność i odpowiedzialność
– Predyspozycje i podstawowa wiedza techniczna
– Umiejętność pracy w zespole
– Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
– Umiejętności instalacyjne w zakresie okablowania (możliwość przyuczenia);
– Umiejętność używania wiertarki / młotka / wkrętaka (warunek konieczny

– Doświadczenie jako serwisant-monter lub elektryk-instalator
– Posiadanie uprawnień elektrycznych do eksploatacji SEP 1kV
– Umiejętność spawania światłowodów
– Znajomość czytania rysunków technicznych
– Uprawnienia do pracy na wysokości

Oferujemy

-Stabilną formę współpracy (umowę o pracę/ umowę o dzieło lub z umowę zlecenie, b2b)
– Udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
– Szkolenia zapewniające rozwój
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
– Narzędzia pracy
– Stałe wynagrodzenie z pakietem motywacyjnym
– Wolne weekendy

Jesteś naszym idealnym kandydatem?Wyślij nam swoje CV na rekrutacja@gigalan.pl a w temacie napisz "monter instalacji telekomunikacyjnych" lub przynieś je do naszego biura na ul. Armii Krajowej 4a w Opocznie

Monter sieci światłowodowych

Obowiązki

– Spawanie światłowodów
– Pomiary reflektometryczne
– Konserwacja sieci światłowodów wraz z serwisem
– Przygotowanie danych do dokumentacji
– Instalacja złącz, przełącznic, urządzeń stacyjnych
– Układanie kabli światłowodowych, montaż ciągów telekomunikacyjnych oraz wciąganie kabli do studni teletechnicznych

Wymagania

– Samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność
– Umiejętność spawania i wykonywania pomiarów
– Dyspozycyjność do wyjazdów na terenie całej Polski
– Obsługa elektronarzędzi
– Komunikatywność

– Duże doświadczenie w spawaniu światłowodów i wykonywaniu pomiarów reflektometrycznych
– Wiedza z zakresu technologii światłowodowej

Oferujemy

Jesteś naszym idealnym kandydatem?Wyślij nam swoje CV na rekrutacja@gigalan.pl a w temacie napisz "monter światłowodów" lub przynieś je do naszego biura na ul. Armii Krajowej 4a w Opocznie