Obserwuj nas:

Gigalan Opoczno - Internet światłowodowy

Dekoder Korbox Soiav

Twoje telewizyjne centrum dowodzenia

Dekoder Korbox Soiav dostępny w ofercie GigaLan

Dane techniczne

ikona1 Gigalan Opoczno
1920 x 1080 px
1280 x 720 px
ikona2 Gigalan Opoczno
Processor
Quad Core 1,5 GHz
ikona3 Gigalan Opoczno
Pamięć
DDR3
ikona4 Gigalan Opoczno
Punkt dostępowy
WiFi

Oprogramowanie

Wbudowany w dekoder zestaw oprogramowania zapewnia najwyższą jakość telewizji cyfrowej IP. Wbudowane aplikacje dają możliwość przeglądania Internetu oraz oglądania filmów na YouTube.
Pilot do dekodera Korbox Soiav dostępny w ofercie GigaLan
Możliwość zdalnego sterowania telewizją ze smartfona

Zdalne sterowanie

Sterowanie dekoderem możliwe jest przy użyciu wygodnego pilota na podczerwień lub przy wykorzystaniu aplikacji instalowanej na smartfona.
Dekoder Korbox Soiav - Twój dostęp do świata telewizyjnego

Genialnie proste podłączenie

Dekoder oferuje złącze HDMI za pomocą którego z łatwością podłączysz STB do swojego telewizora.

Aplikacje dostępne w dekoderze

zalety dekodera Korbox Soiav

Interaktywne menu

Pozwala na przeglądanie menu i jego funkcji w trakcie oglądania telewizji.
funkcjonalność dekodera Korbox Soiav

EPG

Podstawową jego cechą EPG jest wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego. Pozwala na zapoznanie się z bieżącym programem na dany dzień. Program jest dostępny zwykle z wyprzedzeniem do 7 dni, choć bardzo często w EPG jest widoczny tylko obecnie nadawany i następny program. EPG posiada funkcję planowania nagrania, układania listy ulubionych kanałów, wyświetlania poszerzonego opisu nadawanych programów.
funkcja przewijania w dekoderze Korbox Soiav

Przewijarka

Funkcja przewijarki umożliwia dostęp do wybranych programów nawet do trzech dni wstecz. Koniec z przegapioną bramką meczu! W dowolnym momencie wybierz opcję przewijania i cofnij akcję do wybranego momentu lub obejrzyj wczorajszy odcinek ulubionego serialu.
Funkcja odtwórz później dostępna w dekoderze Korbox Soiav

Funkcja odtwórz

Spóźnienie na film nie stanowi już problemu! Wybierz funkcję Odtwórz, by w dowolnym momencie rozpocząć odtwarzanie wybranego programu od początku.
Informacje o dostępnych kanałach dekoder Korbox Soiav

Informacje o kanałach

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat oglądanego kanału, takimi jak: tytuł, czas rozpoczęcia i zakończenia, kategoria wiekowa, rok produkcji, szczegółowy opis oraz czas postępu.
Ulubione kanały - funkcja dekodera Korbox Soiav

Lista ulubionych

Dzięki tej funkcji możesz utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, aby zawsze mieć blisko siebie to, co oglądasz najczęściej.
Ochrona rodzicielska - zabezpieczenie w dekoderze Korbox Soiav

Ochrona rodzicielska

Na dekoderze KORBOX kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.
Nagrywanie filmów za pomocą dekodera Korbox Soiav dostępnego w ofercie GigaLan

Nagrywarka

Wystarczy, że za pomocą portu USB podłączysz nośnik zewnętrzy typu Pendrive lub dysk twardy zewnętrzny by korzystać z możliwości nagrywania i pauzowania programów. Po podłączeniu nośnika masz także możliwość przeglądania plików multimedialnych tj. zdjęć, filmów czy dokumentów.

Możesz nagrywać programy TV w jakości HD jak i standardowej. Nagrywaj w dowolnym momencie – na żądanie, poprzez programowanie nagrania na EPG oraz planowanie nagrania według daty.
YouTube dostępny w dekoderze Korbox Soiav

YouTube

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Firma Google zdecydowała się odtworzyć w aplikacji jak największą liczbę funkcji które dostępne są z poziomu przeglądarki. W efekcie, posiadając KORBOXa możesz wygodnie korzystać z serwisu oraz obsługiwać własne konto na YouTube.
Serwis Tuba FM - radio internetowe w Twoim dekoderze Korbox Soiav

Radio TubaFM

W serwisie Tuba.fm każdy użytkownik może tworzyć własne radia internetowe, podając jednego lub kilku artystów. Na ich podstawie system generowania radia dobiera do playlisty artystów podobnych do podanych przez użytkownika. Tuba posiada własny algorytm do łączenia stylów muzycznych i układania gotowych stacji. Tuba dostępna jest na wszystkich dekoderach z rodziny KORBOX.
Przeglądarka www w dekoderze Korbox Soiav

Przeglądarka www

Dzięki zainstalowanej przeglądarce na wszystkich naszych urządzeniach, szybko i wygodnie możesz przeglądać strony internetowe. Szybkie procesory oraz duża ilość pamięci RAM urządzeń pozwalają na komfortowe przeglądanie dowolnych treści w Internecie.
Pakiety dodatkowe - zakup za pomocą przycisku koszyk na pilocie dekodera Korbox Soiav

Zamawianie usług z pilota

Dodatkowe usługi w postaci pakietów dodatkowych już teraz możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w sklep na pilocie i potwierdzić wybraną usługę.